Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lidhja e DiCaprio dhe Rafaeli në krizë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Lidhja e DiCaprio dhe Rafaeli në krizë   Wed Jun 10, 2009 8:58 pm

Lidhja e DiCaprio dhe Rafaeli në krizëAktori
Leonardo DiCaprio dhe supermodelja Bar Rafaeli raportohet se janë afër
ndarjes, me disa thashetheme që thonë se ata tashmë i kanë dhënë fund
lidhjes së tyre trevjeçare.
Burimet thonë se dyshja është
pajtuar të ecë rrugëve të ndryshme, pasi ka dështuar të gjejë zgjidhje
për të ardhmen e romancës së tyre.

Supermodelja izraelite është lodhur me ngurrimin e DiCaprios për ta
kurorëzuar lidhjen e tyre, dhe ka vendosur t’i japë fund kësaj.

“Ajo dëshironte të ecë më shpejt se ai, ajo dëshironte të kurorëzoheshin”, ka thënë burimi për revistën People.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Lidhja e DiCaprio dhe Rafaeli në krizë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» "Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM
» Agron Shele:Lidhja Ndërkombëtare e Poetëve, Shkrimtarëve dhe Artistëve“PEGASI”ALBANIA
» Astrit Omeri: Alpinizmi shqiptar është në krizë totale
» Lidhja Ndërkombëtare e Poetëve, Shkrimtarëve dhe Artistëve- “PEGASI” ALBANIA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Portali-
Kërce tek: