Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gazetat Shqiptare ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Gazetat Shqiptare ?   Wed Jun 10, 2009 6:03 pm

Ketu postoni te gjitha Linqet e Gazetave Shqiptare

www.gazeta-shqip.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Gazetat Shqiptare ?   Wed Jun 10, 2009 6:08 pm

Siti zyrtar i gazetes Tirana Observer

www.tiranaobserver.com.al
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Gazetat Shqiptare ?   Wed Jun 10, 2009 6:18 pm

Siti zyrtar i gazetes Korrieri Siti zyrtar

http://www.korrieri.com/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gazetat Shqiptare ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gazetat Shqiptare ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letërsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare në Maqedoni
» ARMATA KOMBËTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ë
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Nuk kemi besuar se ekziston një organizim kaq i mirë i FFSHGJ-së dhe i klubeve shqiptare në Gjermani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Shtypi i Ditës-
Kërce tek: