Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Juve nuk ngutet për kontratën e Del Pieros

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Juve nuk ngutet për kontratën e Del Pieros   Wed Jun 10, 2009 4:54 pm

Kontrata
e Alessandro Del Pieros skadon në fund të sezonit të ardhshëm, ndërsa
Juventusi nuk shpejton për t’ia zgjatur kontratën simbolit bardhezi.


Është
thuajse e paimagjinueshme që kapiteni i Zonjës së Vjetër të largohet
nga skuadra e tij, ndërsa shtypi italian pohon se janë të nevojshme
negociata të suksesshme që kapiteni të jetë i lumtur te Juventusi.

“Corriere
dello Sport” njofton se drejtori sportiv i Juves, Alessio Secco, ka
shpjeguar se Bianconerët aktualisht kanë prioritet tjera dhe se do të
bisedojnë me kapitenin e tyre kur të vijë koha.

Sipas të gjitha gjasave, Del Piero do të pranojë uljen e pagës vjetore vetëm të qëndrojë me skuadrën e tij të zemrës.

Ikona
e Juves bart fanellën bardhezi që nga viti 1993 dhe është rekorder si
në numrin e paraqitjeve ashtu edhe për golat e shënuar me këtë fanellë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Juve nuk ngutet për kontratën e Del Pieros
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: