Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Seko: Me Diegon, Juve do të bëhet kampion

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Seko: Me Diegon, Juve do të bëhet kampion   Tue Jun 09, 2009 3:18 pm

Drejtori sportiv i Juventusit, Alessio Seko, thotë se ardhja e Diegos
në klub do t’i rikthejë biankonerët në pistat e kampionëve.

“Kishim një fillim të mirë në tregun e transferove. E organizuar
kompletimin e transferimeve për po thuajse një vit. E bëmë atë që ishte
e patjetërsueshme. Tash nuk do të ngutemi”, ka thënë Seko në një
intervistë për Corriere dello Sport.

“Shuma e harxhuar (për Diegon, 24.5 milionë euro) është shumë e
rëndësishme. Por duke marrë parasysh vitet dhe vlerën e lojtarit,
mendoj se është reale. Diego është një prej lojtarëve të rrallë të
cilët mund ta bëjnë ndryshimin”, ka shtuar italiani.

Zonja e Vjetër tashmë ka kompletuar edhe një transferim të rëndësishëm,
duke rikthyer në Torino ish-mbojtësin e saj, Fabio Cannavaro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Seko: Me Diegon, Juve do të bëhet kampion
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: