Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Emri juaj japonisht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 27
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Emri juaj japonisht   Mon Jun 08, 2009 7:02 pm

Perkthejeni emrin tuaj ne Japonisht,ketu e keni alfabetin

Prezantohuni
Japonisht

A -ka;
B-tu;
C-mi;
D -te;
E -ku;
F -lu;
G
-ji;
H -ri;
I -ki;
J -zu;
K-me;
L-ta;
M -rin;
N -to;
O
-mo;
P -no;
Q -ke;
R -shi;
S -ari;
T -chi;
U -do;
V -ru;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Emri juaj japonisht   Mon Jun 08, 2009 7:06 pm

Boma Mu Erris...N'mujsh edhe me shkronja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Emri juaj japonisht
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si do të ishte emri i juaj në japonisht?
» ADEM ZAPLLUZHA - KURSE PAGA E JUAJ
» Historiografia për emrin Kosovë-Kosova
» Ndihma e juaj shpresa ime për jetë-Ta ndihmojmë Ismet Bytyçin
» Petraq Kote: … emri im është puthje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Tema të lira-
Kërce tek: