Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Extra Video Converter v6.3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Extra Video Converter v6.3   Mon Jun 08, 2009 1:32 am

Extra Video Converter v6.3Extra Video Converter is a powerful, universal video-conversion and
video-split program that converts VIDEO FILES between all popular video
formats. With this software, you can convert videos from AVI, DIVX,
XVID, MPEG, MPG, WMV, ASF, RM, RMVB, DAT, MOV, SWF, FLV, VOB, and NSV
to AVI, MPEG,APPLE iPODS, Sony PSP, Mobile 3gp,Microsoft Zune, WMV,
YouTube, FLV, MOV, MP3, WMV, OGG, or WAV. It is simple and easy to use.
Just a couple of clicks on the output setting panel and you can make
conversions like a professional!What can Extra Video Converter do for you? Well, it converts:• video to AVI, MPEG, Apple iPod, Sony PSP, Mobile 3GP, Microsoft
Zune, WMV, YouTube FLV, MOV, MP3, WMV, OGG, and WAV with absolutely no
loss of quality;

• video from AVI, DIVX, and XVID to AVI, MPEG, Apple iPod, Sony
PSP, Mobile 3GP, Microsoft Zune, WMV, YouTube FLV, MOV, MP3, WMV, OGG,
and WAV;

• video from MPEG, MPG, DAT, AND VOB to AVI, MPEG, Apple iPod,
Sony PSP, Mobile 3GP, Microsoft Zune, WMV, YouTube FLV, MOV, MP3, WMV,
OGG and WAV;

• video from WMV and ASF to AVI, MPEG, Apple iPod, Sony PSP,
Mobile 3GP, Microsoft Zune, WMV, YouTube FLV, MOV, MP3, WMV, OGG and
WAV;

• video from RM and RMVB to AVI, MPEG, Apple iPod, Sony PSP,
Mobile 3GP, Microsoft Zune, WMV, YouTube FLV, MOV, MP3, WMV, OGG and
WAV;

• video from MOV to AVI, mpeg, Apple iPod, Sony PSP, Mobile 3GP, Microsoft Zune, WMV, YouTube FLV, MOV, MP3, WMV, OGG and WAV;

• video from SWF and FLV to AVI, MPEG, Apple iPod, Sony PSP, Mobile
3GP, Microsoft Zune, WMV, YouTube FLV, MOV, MP3, WMV, OGG and WAV;As if that isn't enough, Extra Video Converter also allows you to
make batch file conversions, and will even let you choose to have your
computer automatically shut down after lengthy batch conversions.download:

Code:
rapidshare.com EVC63.rarpassword:


Code:
inwarez.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Extra Video Converter v6.3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: