Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cryptload 1.1.6

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Cryptload 1.1.6   Mon Jun 08, 2009 1:29 am

Cryptload 1.1.6 : information + Download.Info:

CryptLoad exists for more than a year now. It offers you a comfortable
possibility to download from One-Click-Hosters like rapidshare.com and
also from regular sites.

The next version of CryptLoad is worked on. It will have new
features and won't be hungry for system resources, while running stable
and unnoticeable on your machine. Unlike 1.0, 2.0 will not only be
available for Windows, but also for Linux and Mac OS. Possibly there
will be a version for the PS3 too, we will see.

CryptLoad Features* Downloading from One-Click-Hosters

* Decrypt Services

* Many plug-ins

* Intelligent download management

* Parallel downloads

* Part downloading

* automatic router-reconnect* Files are ordered in packages

* Supporting CCF, DLC and RSDF container files

* Captcha recgonition

* Integrated Update-System

* Clipboard monitoring for fast link adding

* Possibility to shutdown the computer after downloads are finished

* Automatic extraction of downloaded archivesDownload link:


Code:
uploading.com CryptLoad_1.1.6.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Cryptload 1.1.6
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: