Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Extra Video Creator v6.2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Extra Video Creator v6.2   Mon Jun 08, 2009 1:27 am

Extra Video Creator v6.2Extra Video Creator is the most able and fast video joiner and video
converter software available. It joins and converts video from AVI,
MPEG, MOV, RM and WMV formats into AVI, DIVX, XVID, MPEG, MOV, RM, RMVB
or WMV video format.

Extra Video Creator lets you edit, join, and convert videos. Ideal
for video production beginners. It is simple and easy, practical and
functional -- an ideal public-use video editing program. Use Extra
Video Creator to edit your own home videos and upload them to a YouTube
site.What can Extra Video Creator do for you?

Edit, join, and convert video from AVI, MPEG, MOV, WMV and RM to
AVI, with all encoded formats such as DIVX, XVID, Mircosoft MPEG-4,
etc.

Edit, join, and convert video from AVI, MPEG, MOV, WMV and RM to
MPEG, with all encoded formats such as VCD PAL/NTSC, SVCD PAL/NTSC, DVD
PAL/NTSC, MPEG-1 standard, MPEG-2 standard, etc.

Edit, join, and convert video from AVI, MPEG, MOV, WMV and RM to
WMV, with all encoded formats such as Windows media video for Dial-up
modems / LAN / Cable modems / Broadband, etc.

Edit, join, and convert video from AVI, MPEG, MOV, WMV and RM to
MOV, with all encode d formats such as H261 / H262 / H263 / MPEG-4,
etc.

Edit, join, and convert video from AVI, MPEG, MOV, WMV and RM to
RM file, with all encoded formats such as 150k LAN / 256k DSL or Cable
/ 16K substream for 28k Dial-up .

You can see the ripping progress in a preview window.

As if that isn't enough, Extra Video Creator also allows you to
specifies start and end position to join, and will even let you choose
to have your computer automatically shut down after lengthy batch
conversions.download:

Code:
rapidshare.com EVC62.rarpassword:


Code:
inwarez.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Extra Video Creator v6.2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: