Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ALEXANDRE PATO MENDON PËR KALIMIN TE CHELSEA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: ALEXANDRE PATO MENDON PËR KALIMIN TE CHELSEA   Sun Jun 07, 2009 2:15 pmALEXANDRE PATO MENDON PËR KALIMIN TE CHELSEA


Edhe Pato duket se është drejt largimit nga skuadra e Milanit pasi Chelsea mund të blejë sulmuesin pas dështimit me Kaka’Kaka
nuk është i vetmi lojtar i Milanit, i cili ka zyrtarizuar largimin. Pas
shfaqjes së interesimit nga Chelsea, qëndrimi i Alexandre Patos te
kuqezinjtë nuk është i sigurt, thotë agjenti i tij, Gilmar Veloz.

“Milani
duhet të vendosë për situatën e Patos. Ne jemi entuziastë për
interesimin e Chelseat, mirëpo Milnai e ka fjalën e fundit. Pato ka një
kontratë me Milanin, mirëpo nëse skuadra do të arrijë marrëveshje me
Chelsea, atëherë ne jemi të hapur për t’i filluar bisedimet”.

“Tani
për tani nuk mund t’u garantoj tifozëve nëse Pato do të qëndrojë te
Milan, skuadra nuk është e imja dhe vetëm ndonjë anëtar i menaxhmentit
të klubit mund ta japë përgjigjen e duhur”, ka thënë Veloz.

Por
presidenti i kuqezinjve, Silvio Berlusconi i cili ndërhyri në një linjë
telefonike drejtpërdrejt me “Canale 5” tha se as nuk flitet për të
shitur Pato, pasi tek ai shihet Milani i së ardhmes. / ikubinfo / foto:
ovh / 4 Qershor 2009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
ALEXANDRE PATO MENDON PËR KALIMIN TE CHELSEA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: