Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 CIRO FERRARA VAZHDON ME JUVENTUS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: CIRO FERRARA VAZHDON ME JUVENTUS   Sun Jun 07, 2009 2:09 pmCIRO FERRARA VAZHDON ME JUVENTUS


Televizioni italian, "RAI Sport" njofton se Ciro Ferrara do të jetë trajner i Juventusit në sezonin e ardhshëm.Mbrojtësi
legjendar i Juves mori drejtimin e përkohshëm të Bianconerëve pas
shkarkimit të Claudio Ranierit, ndërsa tani njoftohet se ai do të
qëndrojë në stolin e bardhezinjve gjatë sezonit 2009/2010.

Për
ta fituar postin e trajnerit të Juves, Ferrara ka garuar me trajnerin e
Barit, Antonio Conte, dhe atë të Romës, Luciano Spalletti.

Conte
nënshkroi kontratë të re me Barin, ndërsa presidentja e Romës, Rosella
Sensi, deklaroi se nuk do ta lejojë largimin e Spallettit, kështu që
drejtuesit bardhezi vendosën të mos shkojnë më larg dhe ta caktojnë
legjendën e tyre për trajner në sezonin e ri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
CIRO FERRARA VAZHDON ME JUVENTUS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e të rinjve (Foto)
» Kadare: Pesë shekuj të sundimit osman u flijua vetëm gjuha shqipe! 500 vjet ndëshkim ndaj Skënderbeut, urrejtja vazhdon...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: