Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 q'kemi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Qendrim
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Filloi me : 18/05/2009

MesazhTitulli: q'kemi   Sat Jun 06, 2009 11:15 pm

tung te gjithve si po kaloni un jam qendrimi the kam vendosur te behem pjes e ketij forumi
besoj qe do te kalojm mi r se bashku

TUNG te gjithve kaloni mir :Very Happy Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: q'kemi   Sun Jun 07, 2009 12:14 am

Mire se erdhe Qendrim dhe kalofsh qaste te mira me ne

Me Respekt Stafi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
Albani
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 354
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 27
Vendodhja : Ferizaj - Kosovë

MesazhTitulli: Re: q'kemi   Sun Jun 07, 2009 11:37 pm

Mirë se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: q'kemi   Mon Jun 08, 2009 7:05 pm

Mir Se Erdhe Ktu -_- Welcome -_-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: q'kemi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
q'kemi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuk kemi besuar se ekziston një organizim kaq i mirë i FFSHGJ-së dhe i klubeve shqiptare në Gjermani
» Maya: I kemi kënduar nënave, por ato s’bëjnë gjë pa baballarët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: