Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 MAGIC ISO 5.5.274 With Serial

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: MAGIC ISO 5.5.274 With Serial   Sat Jun 06, 2009 9:48 pm

MAGIC ISO 5.5.274 With SerialMagicISO is a powerful CD/DVD image file creating/editing/extracting
tool. It can open / create / edit /extract CD/DVD image files, and it
can convert bin to iso and back. as well as make ISO file from
DVD/CD-ROM or hard disk, and handle bootable information at meanwhile.
It can also convert BIN or any other format file created by CD burning
software (Such as Nero-Burning ROM, Easy CD Create) or virtual
DVD/CD-ROM driver software (such as Daemon-tools) to standard ISO
format.MagicISO has ability to create ISO image file. You can directly
add/delete/rename files or folder in CD image file(s) with MagicISO.
MagicISO can handle up to 10G large sizes so that user can extract /
edit / open DVD image files in ease.Code:
rapidshare.com Magic_ISO_5.4___serial.zip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
MAGIC ISO 5.5.274 With Serial
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: