Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 VLC Media Player V1 PRO - Crack

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: VLC Media Player V1 PRO - Crack   Sat Jun 06, 2009 9:23 pm

VLC Media Player V1 PRO - CrackVLC media player is a highly portable multimedia player and multimedia
framework capable of reading most audio and video formats (MPEG-2,
MPEG-4, H.264, DivX, MPEG-1, mp3, ogg, aac ...) as well as DVDs, Audio
CDs VCDs, and various streaming protocols

It can also be used as a media converter or a server to stream in unicast or multicast in IPv4 or IPv6 on networks


Kodi:http://rapidshare.com/files/238942044/VLC-Player_0.8.6d-win32_maz_.zip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
VLC Media Player V1 PRO - Crack
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spiunët dhe bashkëpunëtorët e diktaturës, mos lejohen as në media

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: