Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nokia N97 vjen këtë muaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Nokia N97 vjen këtë muaj   Sat Jun 06, 2009 4:45 pmNokia ka njoftuar zyrtarisht se telefoni i saj më i avancuar i
mençur, N97, do të jetë në shitje në mbi 75 shtete gjatë këtij muaji.
Paralajmërimi
zyrtar nga Nokia nuk përmend shtetet e veçanta, por bëhet fjalë për mbi
75 shtete, kështu që mund të shpresojmë se edhe në shtetin tonë të ri
do të depërtojë disi.

Specifikat e këtij modeli të Nokias janë më të vërtetë mbresëlënëse.
Bëhet fjalë për një telefon të mençur të bazuar në platformën Symbian
S60 me ekran të ndjeshëm në prekje, me diagonale prej tre inçësh e
gjysmë me rezolucion prej 640 x 360 piksela dhe fotoaparat prej pesë
megapiksela.

Nga memoria, në të janë integruar 32 gigabajt me mundësi zgjerimi me
anë të kartelave microSD deri në 16 GB, e sa i përket lidhjeve, në të
janë Bluetooth 2.0, WLAN, GPRS e HSDPA, si dhe GPS e A-GPS për navigim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Nokia N97 vjen këtë muaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Skënderbeu, Mbreti luftëtar i Shqipërisë”, vjen në atdhe
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Portali :: Teknologjia-
Kërce tek: