Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Chelsea e kërkon Ashley Young

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Chelsea e kërkon Ashley Young   Fri Jun 05, 2009 8:02 pm

Sipas mediave angleze, Chelsea dëshiron të ketë në radhët e veta anësorin e Aston Villas, Ashley Young.


kur Carlo Ancelotti ka arritur në Stamford Bridge, gjithnjë e më shumë
emra lidhen me një kalim te klubi londinez, dhe një prej tyre është
edhe Ashley Young.

Young kaloi edhe një sezon fantastik dhe u
shpall si lojtari i dytë më i mirë në Premier League, si dhe lojtari më
i mirë i ri. Chelsea një kohë të gjatë interesohet për anglezin, të
cilin e sheh si një lojtar i cili do ta ‘rinojë’ ekipin.

Edhe Guus Hiddink ishte i impresionuar nga Young, dhe holandezi i ka propozuar Chelseat të blejë më shumë lojtarë anglez.

Megjithatë
Aston Villa nuk do të heqë dorë lehtë nga shërbimet e tij, pasi tashmë
e humbën një mesfushor të rëndësishëm, Gareth Berry, i cili u
transferua te Manchester City.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Chelsea e kërkon Ashley Young
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FËMIJËVE KËRKON PËRKUSHTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: