Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit



 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Çfarë është e phpBB?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Çfarë është e phpBB?   Thu Jun 04, 2009 11:44 pm

Çfarë është e phpBB?
Që nga krijimi i tij në 2000, phpBB ™️ ka bërë më të përdorur gjerësisht
Open Source forum zgjidhje. Ashtu si paraardhësit e tij, 3,0 phpBB ™️
"Olimp" ka një përdorim të lehtë për administrimin e panelit dhe një
përdorues miqësore instalimin proces, i cili ju lejon që të ketë një
forum ngritur në minuta.

Me një shumë të madhe dhe customisable sërë Karakteristikat e para e
shoqëruar me një ndërfaqe në përputhje standartet, phpBB ™️ do të rritet
me të, dhe të plotësojë faqen tuaj te internetit. Me miliona e
instalimeve në mbarë botën, nuk është çudi phpBB ™️ është një nga
mënyrat më popullore për të krijuar dhe mbështetjen e një komuniteti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Çfarë është e phpBB?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: PHP & MySQL-
Kërce tek: