Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Juventus nënshkruan me D’Agostinon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Juventus nënshkruan me D’Agostinon   Thu Jun 04, 2009 11:39 pm

Juventus nënshkruan me D’Agostinon
Juventus ka nënshkruar kontratë me mesfushorin e Udineses, Gaetano
D’Agostino, për të cilin ka paguar një shumë prej tetë milionë eurosh,
si edhe bashkëpronësinë e Michele Paoluccit dhe Davide Lanzafame.

Ende nuk është bërë njoftimi zyrtar nga asnjëra skuadër, mirëpo “Studio Sport” njofton se marrëveshja është kryer.

27-vjeçari ka kaluar një sezon të shkëlqyer me Udinen duke shënuar 11
gola, ndërsa javët e fundit vazhdimisht është spekuluar për afrimin e
tij me Zonjën e Vjetër, dhe tash më në fund njoftohet që mesfushori
italian është lojtarë i Juventusit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Juventus nënshkruan me D’Agostinon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: