Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Galliani: Pato do të qëndrojë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Galliani: Pato do të qëndrojë   Thu Jun 04, 2009 11:35 pm

Galliani: Pato do të qëndrojë
Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se klubi do të
angazhojë një emër tjetër të madh në sulm nëse Kaka do të largohet,
ndërsa sa i takon Alexandre Pato, Galliani ka thënë se braziliani
tjetër do të qëndrojë.

Galliani u prit nga gazetarët para hyrjes në zyrën e tij në Federatën
italiane, ku zhvilloi takimin e caktuar të ekipeve nga Calcio liga.

“Nuk e di nëse ai do të largohet ose jo, por nëse Kaka largohet,
sigurisht se do të sjellim një emër të ri të madh në pozicionin e
sulmuesit. Është e vërtetë së City ofroi shumë më shumë para se Real
Madridi, por lojtari nuk dëshironte ta pranojë ofertën për dallim prej
tash”, ka thënë Galliani.

“Ronaldinho? Ai është lojtar i Milanit, ne negociojmë vetëm për shitjen
e Kaka, të gjitha yjet e tjera do të mbeten në klub. Pato do të mbetet.
Ai nuk është në shitje. Reagimi i fansave? Më vjen keq për ta, edhe unë
jam fans i Milanit”, ka shtuar italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Galliani: Pato do të qëndrojë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: