Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nedved mund të luajë, por jo te Juventusi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Nedved mund të luajë, por jo te Juventusi   Thu Jun 04, 2009 11:34 pm

Nedved mund të luajë, por jo te Juve
Lojtari i larguar nga Juventusi, Pavel Nedved, ka thënë se karriera e
tij ende nuk ka marrë fund, përkundër se javën e kaluar përfundoi
qëndrimin e tij te Zonja e Vjetër.

“Duhet të mendoj nëse do të luaj ose jo dhe duhet të jem i qetë derisa ta marr këtë vendim. Do të filloj nga e para”.

“Juventusi më ka trajtuar shumë mirë dhe ata dëshirojnë që unë të jem
në kontakt me skuadrën. Unë kam pasur shumë oferta për të luajtur dhe
për të bërë diçka tjetër. Ajo që është e sigurt është se nuk do të
mbetem i papunësuar”.

Do të jetë një vendim i vështirë për mua. Do të shkoj në pushim dhe do
të mendoj për këtë gjë. Nuk mund ta planifikoj të ardhmen time, mirëpo
me Juventusin gjithçka ka marrë fund”.

“Nuk po ngutem për të marrë vendim, mirëpo kurrë nuk i dihet. Nuk mund
të them se ka marrë fund gjithçka për mua”, ka thënë Nedved për “Denik
Sport”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Nedved mund të luajë, por jo te Juventusi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokët e Atjon Zhitit nuk mund të besojnë se ai nuk jeton më (FOTO)
» Thaçi: Presidenti do të zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai që nuk e njeh veten, nuk mund ta njohë as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e të lajthiturve?!A mund të ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TË JETOHET NË NJI SHOQËRI KU VRASËSIT E BURRAVE TË SHQUAR SHQIPTARË SORROLLATEN LIRSHËM?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: