Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Aston Villa interesohet për Hleb

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Aston Villa interesohet për Hleb   Thu Jun 04, 2009 11:28 pm

Aston Villa interesohet për Hleb
Sipas mediave angleze, Aston Villa ka shprehur interesim për mesfushorin e Barcelonës, Aleksandr Hleb.

Pas transferimit për 17 milionë funte nga Arsenali, Bjellorusi kaloi
një sezon të parë të vështirë te Barcelona, ku shumë rrallë u aktivizua.

Barcelona do të përpiqet të shesë disa prej futbollistëve të saj,
përfshirë edhe Hleb, me qëllim që të mbledhë fonde për të dërguar një
ofertë të bujshme për Cesc Fabregas.

Klubi katalanas do të pranojë edhe ofertë prej 10 milionë eurosh, të
cilën menaxheri i Aston Villasm, Marton O’Neill, është i gatshëm ta
ofrojë. Hleb më herët u lidh me një kalim te gjiganti gjerman, Bayern
Munich.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Aston Villa interesohet për Hleb
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: