Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Galliani: Kaka ose shkon te Reali ose mbetet te Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Galliani: Kaka ose shkon te Reali ose mbetet te Milan   Thu Jun 04, 2009 11:26 pm

Galliani: Kaka ose shkon te Reali ose mbetet te Milan
Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka deklaruar se Kaka nuk do transferohet te skuadra e Chelseat.

Është njoftuar se Blutë kanë bërë një ofertë shumë më të lartë se Real
Madridi (afër 85 milionë euro) për ta rrëmbyer yllin brazilian, mirëpo
Galliani është i bindur se ish-lojtari më i mirë në botë nuk do ta vesh
fanellën e Bluve.

“Një marrëveshje me Chelsean nuk ekziston, Kaka ose shkon te Reali ose
mbetet te Milan. Ky është vendimi i tij dhe ne po bëjmë gjithçka për ta
kompletuar marrëveshjen”, ka thënë Galliani për “Gazzetta dello Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Galliani: Kaka ose shkon te Reali ose mbetet te Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, është dhe do te mbetet arkitekti i pavarësisë
» Dashnorja e Qazës, këngëtarja serbe Natasha i shkon nuse…

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: