Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkëmbimi Pirlo-Drogba gjithnjë e më i mundshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Shkëmbimi Pirlo-Drogba gjithnjë e më i mundshëm   Thu Jun 04, 2009 11:23 pm

Shkëmbimi Pirlo-Drogba gjithnjë e më i mundshëm
Ish-trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, sapo ka marrë drejtimin e
Chelseat, ndërsa përnjëherë disa lojtarë kuqezi po lidhen me mundësinë
e transferimit në Stamfrod Bridge.

Clarence Seedorf, Kaka, Alexandre Pato dhe Andrea Pirlo, janë lojtarët
për të cilët spekulohet se mund të kalojnë te Chelsea, ndërsa dy të
fundit kanë mundësinë më të madhe që të veshin fanellën e kaltër.

24oredisport.com njofton se Ancelotti ka kërkuar nga pronari i
Chelseat, Roman Abramovich, që të bëjë gjithçka për ta transferuar
Pirlon.

Nga ana tjetër, Rossonerët do të lejojnë largimin njeriut kryesor të
mesfushës nëse sigurojnë shërbimet e sulmuesit të Chelseat, Didier
Drogba.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Shkëmbimi Pirlo-Drogba gjithnjë e më i mundshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: