Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Liverpool kërkon 40 milionë euro për Alonson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Liverpool kërkon 40 milionë euro për Alonson   Thu Jun 04, 2009 11:07 pm

Liverpool kërkon 40 milionë euro për Alonson

Edhe pse mendohej që Xabi Alonso do të jetë një lojtar të cilin
Florentino Perez shumë lehtë do ta sjellë në Bernabeu, kështu nuk
mendojnë drejtuesit e Liverpoolit.

Real Madridi dëshiron ta transferojë mesfushorin e Të Kuqve, porse
presidenti i Los Blancos kishte planifikuar një shifër të vogël parash,
megjithatë pala tjetër kërkon 40 milionë euro për ta lejuar largimin e
Alonsos.

Veç kësaj, trajneri Rafa Benitez ka kërkuar nga lojtari që të deklarojë
publikisht që dëshiron të largohet nga Anfield dhe pastaj do të lejojë
largimin e tij nëse paguhet shifra e kërkuar e parave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Liverpool kërkon 40 milionë euro për Alonson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Për gjashtëmijë euro, shkodranen ia shesin një plaku të Kosovës (Video)
» Sekretari i Besim Beqajt, 28 mijë euro pagë vjetore nga shteti
» Buxheti i Kosovës për vitin 2012 parashihet të jetë 1.5 miliardë euro
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FËMIJËVE KËRKON PËRKUSHTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: