Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta thejm Pasin e Bios

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Si ta thejm Pasin e Bios   Thu Jun 04, 2009 11:07 pm

Ne Qoft se E keni te vene paswordin ne BIOS te pc E keni te Leht...?

Nese e keni Kompjuterin Pentium 4 e me te Fort veq e qelni Shtepizen
Dhe Qe eshte nje Bateri Si e Orave qe gjendet ne Pllaken Am Qat Bateri
E hekni per 5 min... mas 5 min e vnoni Edhe Paswordi Do ju heket
automatikisht...
Kurse ju qe i keni pc me te dobet ju veproni ne te njejten Menyr amo
Duhet mos me vnu 24 ore ........ pak shum po Ski qka Bon ( PC DUHET ME
U KAN I QKYQUN) masi ta boni kta e KYQNI..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Si ta thejm Pasin e Bios
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: