Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Anceloti bëhet trajner i Çelsit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Anceloti bëhet trajner i Çelsit   Thu Jun 04, 2009 9:08 pmIsh-trajneri i ekipit italian të futbollit AC Milan, Karlo Anxheloti, është caktuar si trajneri i Chelsit me një kontratë
trivjeçare.Trajneri italian u largua nga kuq e zinjtë ditën e dielën pasi i udhëhoqi ato në vendin e tretë të Seria A.

Ai zëvendëson trajnerin e kombëtares ruse, holandezin Guus Hiddink, i cili i dha fund detyrës së tij të përkohshme në Stamford
Bridge duke fituar Kupën e Federatës në fundjavë."Karlo ishte një kandidat i shquar për këtë detyrë," shkruhet në faqen e internetit të Çelsit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Anceloti bëhet trajner i Çelsit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: