Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter 5.2.0202

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter 5.2.0202   Thu Jun 04, 2009 4:40 pm
Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter contains Video to 3GP Converter,
Video to PSP Converter, Video to PS3 Converter, Video to MP4 Converter,
Video to iPod Converter, Video to Zune Converter, Video to Xbox
Converter. It is a AVI/3GP/MP4 file conversion for your portable media
player (MP4 player), iPod, Apple TV, PSP, PS3, Zune, Xbox360, Archos,
Cellular Phone, Pocket PC, Palm etc .Integrated world class MPEG4/H264
encoder brings you amazing video quality with super fast conversion
speed.It can convert almost all video format, e.g. DivX, XviD, AVI, WMV,
MPG, MPEG, MP4, M4V, FLV, 3GP, ASF, RM, RMVB, MOV, MOD, ASX, MKV, OGM,
SVCD, VCD, VOB to AVI/MPEG/ASF/WMV/3GP/MP4 Video format.Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter support so many portable
media player (MP4 player) such as iPod, Apple TV, PSP, PS3, Zune, Xbox,
Acrchos AV400, Archos AV500, Archos AV700, Archos Gmini402, iRiver
PMP-100, Creative Zen Vision, etc.Key Features of Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter:* Video source supports AVI, Divx, Xvid, MPEG, MP4, M4V, WMV, ASF,
RM, RMVB, SVCD, VCD, VOB, MOV, MOD, 3GP, FLV, MKV, OGM any video format
play-able.

* Supports AAC, AC3, AMR, MP3, MP2, M4A, OGG, WAV, WMA,etc, Audio formats.

* All Video to 3GP Converter.

* All Video to 3G2 Converter.

* All Video to AVI Converter.

* All Video to DivX Converter.

* All Video to XviD Converter.

* All Video to MP4 Converter.

* All Video to ASF Converter.

* All Video to WMV Converter.

* All Video to MOV Converter.

* All Video to iPod Converter.

* All Video to PSP Converter.

* All Video to ZUNE Converter.

* All Video to H263 Converter.

* All Video to H264 Converter.

* All Video to MPEG1 Converter.

* All Video to MPEG2 Converter.

* All Video to VCD Converter.

* All Video to SVCD Converter.

* All Video to DVD Converter.

* All Video to MOV Converter.

* All Video to PS3 Converter.

* All Video to Apple TV Converter.

* All Video to Xbox360 Converter.

* All to MP3 Converter.

* All to MP2 Converter.

* All to AAC Converter.

* All to AC3 Converter.

* All to M4A Converter.

* All to WMA Converter.

* All to OGG Converter.

* All to WAV Converter.

* All to AMR Converter.

* Convert video for Acrchos AV400, Archos AV500, Archos AV700, Archos Gmini402.

* Convert video for iRiver MP4 Player.

* Convert video for Creative Zen Vision.

* Convert video for Cellular Phone.

* Convert video for Palm or PDA.

* Inside mpeg4/H264 encoder.

* Batch files conversion.

* High-speed encoder ensures smooth conversion of video and audio data.

* Direct any video files to AVI/3GP/MP4 format with high quality.

* Movie scene spot edit-able.

* Support various subtitle file .

* Keep the original aspect ratio or resize movie to fit resolution.

* Customize the resulting file quality.

* Adjust framerate and bitrates in resulting movie.

* Support Drag and Drop.

* Preview source clips

* Shutdown computer automatically when job is done.

* Simple GUI and very EASY to use.

* Lifetime FREE Technical Support and FREE upgrade Free trial download.30 day money back guarantee .


Kodi:

http://hotfile.com/dl/4996953/6e59367/Allok.3GP.PSP.MP4.iPod.Video.Converter.5.2.0202.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter 5.2.0202
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: