Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Microsoft.Office.Professional.Plus.2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 27
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Microsoft.Office.Professional.Plus.2010   Thu Jun 04, 2009 4:07 pm* Word

* Excel

* PowerPoint

* Outlook

* OneNote

* Access

* Publisher

* InfoPath
Kodi:


http://hotfile.com/dl/5089450/8c33f81/Microsoft.Office.Professional.Plus.2010.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/5089463/f724e9b/Microsoft.Office.Professional.Plus.2010.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/5089474/e1a5e6c/Microsoft.Office.Professional.Plus.2010.part3.rar.html

http://hotfile.com/dl/5089491/07d2d4b/Microsoft.Office.Professional.Plus.2010.part4.rar.html

http://hotfile.com/dl/5089506/85482eb/Microsoft.Office.Professional.Plus.2010.part5.rar.html

http://hotfile.com/dl/5089538/6e2db4a/Microsoft.Office.Professional.Plus.2010.part6.rar.html

http://hotfile.com/dl/5089559/c84d12b/Microsoft.Office.Professional.Plus.2010.part7.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Microsoft.Office.Professional.Plus.2010
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi dashurie "Ndjenje". Gezuar vitin e ri 2010!
» Syle Mujaj: Tema: KUSH JANE, KU JANE TE BURGOSURIT POLITIK TE KOSOVES 1981-2010
» ‎Viktoria Xhako:PËRKUJTIMORE-IBRAHIM IBISHI-16. 12. 1953 – 24. 11. 2010
» Gjetja e kufomës së Dedë Gecajt me 19.11.2010 në St. Galen
» Engjëll Koliqi - Poezi të 23 tetoritt 2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: