Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Katër skuadra angleze kërkojnë Trezeguet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Katër skuadra angleze kërkojnë Trezeguet   Mon Jun 01, 2009 10:05 pm


Edhe pse presidenti i Juventusit,
Giovanni Cobolli Gigli, ka thënë se Bianconerët nuk janë kontaktuar nga
Chelsea në për sulmuesin David Trezeguet, agjenti i francezit Antonio
Caliendo ka deklaruar se e ardhmja e klientit të tij mund të jetë
Kampionati anglez.


“‘Shkurorëzimi’
do t’u përshtatej të dyja palëve. David aktualisht është i përqendruar
në garën për Scudetto, pasi që dëshiron që Juventusi ta arrijë Interin
dhe nuk është duke menduar për asgjë tjetër”.

“Megjithatë,
Chelsea dhe tri skuadra tjera angleze janë të interesuara për shërbimet
e tij dhe unë nuk mund të mohoj që atij do t’i pëlqente transferimi në
Angli. Atij i pëlqen Liga Premier dhe do të mund ta dëshmonte veten
edhe atje”.

“Ne do të bisedojmë me drejtuesit e Juventusit, me
të cilët kemi një raport shumë të mirë. Ata janë të njoftuar me
situatën, megjithatë edhe ata aktualisht janë të përqendruar në garën
për Scudetto. Ndërsa në fund të sezonit do të flasim edhe për këtë
gjë”, ka thënë agjenti i Trezegol për “Tuttosport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Katër skuadra angleze kërkojnë Trezeguet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: