Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 AutoPoster v1.2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: AutoPoster v1.2   Mon Jun 01, 2009 12:05 am

Auto Poster is a small program that sends a single post to many forums
at the same time in one single click. It does this without the need for
a browser or any interaction by the user, and utilises multi-threading
technology to send to every forum at the same time!This program is COMPLETELY FREE! Designed by the Extreme Warez
Development team, this program, in true Warez spirit does not make any
profit through the sale of this program. The auto-poster does NOT add
anything to your post such as a "program signature" that is often added
by other programs. Your post will appear exactly as it would normally
appear if it had been sent on a forum.Lightning Fast: The auto-poster communicates directly with the
server, not through a third-party browser, making upstream/downstream
data transfers lightning-fast. Its so fast, it can send to every forum
in as little as 4 seconds!Multi-Threading: This is the year 2009, not 1990! The auto-poster
sends to every forum you select as the SAME time, not one at a time,
making it the fastest auto-poster available!

Kodi:

http://uploading.com/files/S20155HB/Forum_Auto_Poster_1.2.zip.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
AutoPoster v1.2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: