Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cheetah.DVD.Burner.v2.39-BEAN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Cheetah.DVD.Burner.v2.39-BEAN   Mon Jun 01, 2009 12:00 am


Cheetah DVD Burner - Burn Audio, Data and ISO Discs… Fast!Burn Blu-Ray, Dual Layer DVD, DVD and CDs. Burn Audio CDs from MP3,
MP2, AVI, WMA, and WAV files. Also create ISO files, burn Bin/Cue
files, and Burn Video DVDs. Supports DAO and TAO burning modes for all
disc types. The Cheetah DVD Burner is a lite, and fast disc burning
program that is easy on the system resources.


Kodi:

http://hotfile.com/dl/4544109/a819198/Cheetah.DVD.Burner.2.39.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Cheetah.DVD.Burner.v2.39-BEAN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: