Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cisco Network Magic Pro 5.5.9118.2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Cisco Network Magic Pro 5.5.9118.2   Sun May 31, 2009 11:59 pm


Having trouble connecting your devices together and to the Internet or printing from any computer?

With Network Magic Pro 5.5, you can skip the tech support phone calls,
online forums and expensive on-site consultants. Network Magic Pro
provides do-it-yourself tools to help you set up, manage and secure
your network like an IT professional.

With point-and-click ease, you can:* Connect your devices together in minutes

* Share Internet connections, printers and files

* Protect your network with enhanced WPA security capabilities and status alerts

* Repair your network and Internet connections to stay online and productive

* Control access to the Internet and track online activity with remote desktop screenshots.Network Magic System RequirementsPersonal Computer
* Operating system:
Microsoft®️ Windows®️ Vista (all editions including 64-bit editions)
and Windows XP (all versions with SP1 or later, including x64 edition)

* Processor: Intel®️ Pentium®️ III or equivalent

* Memory: 256 megabytes (MB) RAM for Windows XP; 512 megabytes (MB) RAM for Windows Vista

* Network adapter: wired (Ethernet) or wireless, with Internet connection (router, gateway)

* Disk space: 100 megabytes (MB)

* Web browser: Microsoft Internet Explorer version 5.5 or laterKodi:
http://hotfile.com/dl/4542833/56ca21a/Cisco_Network_Magic_Pro_5.5.9118.2.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Cisco Network Magic Pro 5.5.9118.2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: