Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Alive Youtube Video Converter 2.1.0.9

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Alive Youtube Video Converter 2.1.0.9   Sun May 31, 2009 11:57 pminfo:

Alive Youtube Video Converter V2.1.0.9Alive YouTube Video Converter is a professional YouTube video
downloader to download and convert youtube videos to popular formats
directly, the output formats include AVI, MPEG, MP4, DivX, XviD, ASF,
WMV, MOV, QuickTime, VOB, iPod, PSP, 3GP, iPhone, Zune, MP3, AAC, AC3
and M4A. So you are able to burn a CD or DVD for those videos, copy
them to other computer, or upload them onto your iPod/iPhone, mobile
phone, PocketPC, PDA, PSP or any other portable devices.Alive YouTube Video Converter is a multi-thread program and
supports batch conversion. This feature lets you download and convert
diferrent videos at the same time. In addition, The intuitive interface
makes Alive iPod Video Converter the perfect tool for both new and
experienced users. It gives advanced users the ability to convert
youtube videos with width*height, video size, bit rate, and frame rate
adjusting! It makes downloading videos from the internet and watching
them from your PC, cell phone, iPod, PSP, Zune, MP4 player or TV quick
and easy.Main Features:* Download video from YouTube, Google Video and MySpace

Our youtube video converter allows you to download and convert video from YouTube.com, Google Video and MySpace.com.

* Output most populart video and audio formats

Alive YouTube Video Converter can convert the video into many
different formats, such as AVI, MPEG, MP4, DivX, XviD, 3GP, WMV, VOB,
QuickTime MOV, ASF, iPod, iPhone, PSP, Zune, Mobile Phone, Archos,
iRiver, Creative Zen Vision, Sandisk Sansa. You can also convert the
video to the popular audio formats including MP3, AAC, M4A, AC3.

* Windows Clipboard Monitor

This utility can monitor the Windows Clipboad. It will analyze the
URL automatically and detemite if it is an available YouTube online
video URL when you Copy any URL. If the URL you copied is an available
YouTube video URL, Alive YouTube Video Converter will start a new task
for you to download the video.

* Multithread, batch download and conversion

This feature gives you the ability to download and convert several
videos at one time and makes the day-to-day download and convesion
tasks nothing, but a pleasant experience.

* Super fast download and conversion speed

With the powerful built-in download and convert engine, Alive
YouTube Video Converter gives you a unbelievable experience of high
speed download and conversion.
Kodi:


http://www.uploading.com/files/4SMF99TS/YTuVideoConv.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Alive Youtube Video Converter 2.1.0.9
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: