Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ableton Suite v8.0.3 iSO (1354 MB)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Ableton Suite v8.0.3 iSO (1354 MB)   Sun May 31, 2009 11:08 pmAbleton Live is about making music;
for composition, songwriting, recording, production, remixing and live
performance. Live's nonlinear, intuitive flow, alongside powerful
real-time editing and flexible performance options, make it a unique
studio tool and a favorite with live performers. If you'd rather be
"making music" than just "using music software," Ableton Live is for
you. Live 8, the latest version, includes a wealth of new techniques
and improvements with a new groove engine, revamped warping, live
looping, new effects, crossfades in the Arrangement View and a reworked
MIDI editor.Kodi:
[i]
[/i]http://rapidshare.com/files/239271355/Ableton.Suite.v8.0.3-AiRISO.part1.rar

http://rapidshare.com/files/239286572/Ableton.Suite.v8.0.3-AiRISO.part2.rar

http://rapidshare.com/files/239304803/Ableton.Suite.v8.0.3-AiRISO.part3.rar

http://rapidshare.com/files/239322442/Ableton.Suite.v8.0.3-AiRISO.part4.rar

http://rapidshare.com/files/239338822/Ableton.Suite.v8.0.3-AiRISO.part5.rar

http://rapidshare.com/files/239358594/Ableton.Suite.v8.0.3-AiRISO.part6.rar

http://rapidshare.com/files/239376954/Ableton.Suite.v8.0.3-AiRISO.part7.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Ableton Suite v8.0.3 iSO (1354 MB)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: