Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Learnkey (MCSE Training Suite Complete) 5 DVD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Learnkey (MCSE Training Suite Complete) 5 DVD   Sun May 31, 2009 1:09 pmFirst: DVD 1

Track ( 70-227 ) "consists of 4 CDs "

Name : ISA Server 2000Second : DVD 2

Track ( 70-228 ) " consists of 7 CDs"

Name : Microsoft®️ SQL Server™️ 2000 System AdministrationThird : DVD 3

Track ( 70-229 ) " consists of 8 CDs"

Name : Microsoft®️ SQL Server™️ 2000 Database Design and ImplementationFourth : DVD 4

Tracks : 70-270/284/290/291Track ( 70-270 ) " consists of 6 CDs"

Name : Windows®️ XP ProfessionalTrack ( 70-284 ) " consists of 5 CDs"

Name : Implementing and Managing Microsoft®️ Exchange Server 2003Track ( 70-290 ) " consists of 5 CDs"

Name : Managing and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 EnvironmentTrack ( 70-291 ) " consists of 5 CDs"

Name : Windows Server 2003 Implementing Network Infrastructure

Fifth : DVD 5

Tracks : 70-293/294/297/298/299Track ( 70-293 ) " consists of 5 CDs"

Name : Planning and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Network InfrastructureTrack ( 70-294 ) " consists of 5 CDs"

Name : Windows Server™️ 2003 Active Directory®️ InfrastructureTrack ( 70-297 ) " consists of 5 CDs"

Name : Designing a Microsoft®️ Windows Server™️ 2003 Active Directory®️ and Network InfrastructureTrack ( 70-298 ) " consists of 4 CDs"

Name : Designing Security for a Microsoft®️ Windows Server™️ 2003 NetworkTrack ( 70-299 ) " consists of 5 CDs"

Name : Implementing and Administering Security in a Microsoft®️ Windows Server™️ 2003 Network

Kodi:

http://lovepashah.webs.com/apps/blog/show/986359-learnkey-mcse-training-suite-complete-5-dvd
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Learnkey (MCSE Training Suite Complete) 5 DVD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: