Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 FreeRapid Downloader 0.82

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: FreeRapid Downloader 0.82   Sun May 31, 2009 12:52 pm
support for concurrent downloading from multiple services

* downloading using proxy

* download history

* smart clipboard monitoring inteligentne

* automatic checking for file's existence on server

* auto shutdown options

* automatic plugins updates

* simple CAPTCHA recognition proste uznanie CAPTCHA

* works on MS Windows, Linux and MacOS dzia?a na systemach MS Windows, Linux i MacOS

* easy to use ?atwy w u?yciu

* multilanguage interface - Arabic, Bosnian, Brazilian portuguese,
Croatian, Chinese, Czech, Danish, Dutch, English, Farsi, French,
German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Polish,
Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Turkish and Ukrainian is ready for
you!

* looks amazingly

* simply works!

Kodi:

http://hotfile.com/dl/4376170/d32b4ad/FreeRapid_0_82PL.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
FreeRapid Downloader 0.82
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: