Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Amadis AVI/DIVX/WMV/MPEG/MOV/SWF/FLV/MKV Video Converter v3.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Amadis AVI/DIVX/WMV/MPEG/MOV/SWF/FLV/MKV Video Converter v3.   Sun May 31, 2009 1:16 amAmadis AVI/DIVX/WMV/MPEG/MOV/SWF/FLV/MKV Video Converter v3.7.3Amadis AVI/DIVX/WMV/MPEG/MOV/SWF/FLV/MKV Video Converter is an
all-in-one video converter application, which, is more powerful and
conversion from videos toAVI (DivX, XviD, etc.), DV AVI, MP4 (inc. Sony
PSP, Apple iPod, Archos DVR, Creative Zen), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime
(MOV, QT), SWF, DVD, VOB, VRO, MPEG 1,2, MPG, DAT, VCD, SVCD, ASF,
MJPEG, H.263, H.264, Real Video (RM, RMVB), DVR-MS,MKV. Very
user-friendly interface and easy to use. Very quick in conversion speed
and no quality is lost!
Key FeaturesVery fast and without any quality loss

Support Batch convert

Very user-friendly interface

Supports AVI, Divx, Xvid, MPEG1, MPEG2, ASF, WMV, DAT, H264, H263, RM, RMVB,MKV

All supported formats to MPEG I/II MPEG4

All supported formats to VCD,SVCD,DVD(PAL,NTSC)

All supported formats to Windows Media Format

Support large video files, even large then 2GBAVI/DIVX/XVID Converter

MPEG1/2/4 to AVI

WMV to AVI

ASF to AVI

RM to AVI

RMVB to AVI

MOV to AVI

QT to AVI

DVD/SVCD/VCD(NTSC/PAL) to QT

MP4 to AVI

3GP to AVI

iPod to AVI

MKV to AVI

WMV/ASF Converter

MPEG1/2/4 to WMV/ASF

AVI to WMV/ASF

Xivd to WMV/ASF

RM to WMV/ASF

RMVB to WMV/ASF

MOV to WMV/ASF

QT to WMV/ASF

DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL) to WMV/ASF

MP4 to WMV/ASF

3GP to WMV/ASF

iPod to WMV/ASF

Divx to WMV/ASF

H264/H263 to WMV/ASF

MKV to WMV/ASFMPEG/DVD/VCD/SVCD Converter

MPEG1/2/4 to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

AVI to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

Xivd to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

RM to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

RMVB to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

MOV to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

QT to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

VCD(NTSC/PAL) to DVD(NTSC/PAL)

SVCD(NTSC/PAL) to DVD(NTSC/PAL)

Divx to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

MP4 to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

3GP to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

iPod to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)

MKV to DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL)MOV/QT Converter

MPEG1/2/4 to MOV/QT

AVI to MOV/QT

Xivd to MOV/QT

RM to MOV/QT

RMVB to MOV/QT

WMV/ASF to MOV/QT

DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL) to WMV/ASF

MP4 to MOV/QT

3GP to MOV/QT

iPod to MOV/QT

Divx to MOV/QT

H264/H263 to MOV/QT

MKV to MOV/QTSWF/FLV Converter

MPEG1/2/4 to SWF/FLV

AVI to SWF/FLV

Xivd to SWF/FLV

RM to SWF/FLV

RMVB to SWF/FLV

WMV/ASF to SWF/FLV

DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL) to SWF/FLV

MP4 to SWF/FLV

3GP to SWF/FLV

iPod to SWF/FLV

Divx to SWF/FLV

H264/H263 to SWF/FLV

MKV to SWF/FLVRM/RMVB Converter

MPEG1/2/4 to RM/RMVB

AVI to RM/RMVB

Xivd to RM/RMVB

SWF to RM/RMVB

FLV to RM/RMVB

WMV/ASF to RM/RMVB

DVD/VCD/SVCD(NTSC/PAL) to RM/RMVB

MP4 to RM/RMVB

3GP to RM/RMVB

iPod to RM/RMVB

Divx to RM/RMVB

H264/H263 to RM/RMVB

MKV to RM/RMVB


Kodi:
[b]http://rapidshare.com/files/226693967/Amadis_AVIDIVXWMVMPEG_2_CW_LEE.rar[/b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Amadis AVI/DIVX/WMV/MPEG/MOV/SWF/FLV/MKV Video Converter v3.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: