Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sony ACID Pro full 7.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Sony ACID Pro full 7.0   Sat May 30, 2009 5:54 pm

ACID Pro is revolutionary, loop-based music production software. Create
original, royalty-free music in minutes with over 1,000 included loops,
and over 20 ACID Projects included on the ACID Pro content CD, or
record your own tracks and enhance them with onboard tools. ACID Pro 7
includes software for professional music production and editing,
including ACID Pro Effects Rack, powered by iZotope, Garritan Aria for
ACID Pro Player, Submersible Music KitCore, and Native Instruments
Guitar Combos.
ACID Pro 7 software is a DAW powerhouse that combines full multitrack
recording and mixing, MIDI sequencing, and legendary ACID looping
functionality for a seamless music-creation and post-production
environment. More creative partner than production tool, ACID Pro 7
software inspires you like nothing else. With its Transparent
Technology™️ design, ACID Pro 7 software removes typical barriers to the
creative workflow so you can effortlessly transform ideas into real
results.


Use ACID Pro software to create your own songs, remix those tracks,
produce 5.1 surround audio mixes, develop music beds, score your own
videos and create music for web sites and Flash™️ animations. While this
revolutionary tool is intuitive and easy to use, its powerful enough
for professional production. Work with a huge assortment of loops in
multiple genres. ACID Pro software lets users compose using unlimited
tracks of audio and MIDI, import and Beatmap complete songs. ACID Pro
software saves to a variety of formats such as WAV, WMA, RM, AVI, and
MP3.
Download APP + Keygen + Patch


Code:
uploading.com Sony.ACIDPRO.7.0.By.Uploader.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Sony ACID Pro full 7.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: