Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hide Folder Pro 3.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Hide Folder Pro 3.1   Sat May 30, 2009 5:43 pm

Encrypts and Hides: Files, Folders, Disks Control Panel, Data/Time settings. Sets access rights for reading, copying, deleting and invisibility for all system users. Password protection and Stealth Mode features are included.
OS: Windows NT/2000/XP/2003 Server

Hide Folder is a secure and user-friendly program that password-protects files, folders and discs.It prevents unauthorized access to important information and programs for every user. Hide Folder protected folders can be completely invisible, inaccessible or accessible in read-only mode. Folder data can be encrypted with one of 9 cryptologic algorithms (BLOWFISH, CAST, COBRA128, PC1, SERPENT, RIJNDAEL(AES), TMS, TRIPLE-DES, TWOFISH). Protected folders and their contents cannot be renamed, modified, deleted, copied,moved, accessed or even seen on the system by other users. Hide Folder 3.1 lets users specify selected programs that will be allowed to access the protected areas (such as virus scanners, disk drive utilities, etc).


Kodi:
http://uploading.com/files/GL0NK0SO/Hide_Folder_3.1.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Hide Folder Pro 3.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: