Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lavasoft Ad-Aware 2009 Pro 8.0.5 Final - Multilingual - Full

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Lavasoft Ad-Aware 2009 Pro 8.0.5 Final - Multilingual - Full   Sat May 30, 2009 3:42 pm
Code:
Ad-Aware 2008 is the latest version of Lavasoft’s
industry leading anti-spyware solutions. Ad-Aware 2008 allows you to
combat the growing threats and latest advancements of malicious spyware
and malware.
Ad-Aware 2008 protects you from spyware that secretly takes control of
your computer, resulting in aggressive advertising pop-ups, sluggish
computer activity and even identity theft through stolen private
information.


Code:
http://hotfile.com/dl/4382190/b110c65/Lavasoft.Ad-Aware.2009.Pro.v8.0.5.Full.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lavasoft Ad-Aware 2009 Pro 8.0.5 Final - Multilingual - Full
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Engjëll Koliqi - POEZI TË 28 NËNTORIT 2009 - POESIE DEL 28 NOVEMBRE 2009‏
» Daut Demaku:Sekreti i lumturisë
» Tregime nga gratë shqiptare
» Edi Rama Lakuriq
» Engjëll Koliqi - POEZI TË 17 NËNTORIT 2009 - POESIE DEL 17 NOVEMBRE 2009‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: