Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hirens BootCD 9.3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Hirens BootCD 9.3   Sat May 30, 2009 3:38 pm

Changes in Hiren's BootCD 9.3

—————————————-

+Hard Disk Sentinel 0.01

+USB Driver aspiehci.sys

+WinDirStat 1.1.2.80

GWSCAN 5.12

Fujitsu Diagnostic Tool 7.00

ExcelStor's ESTest 4.20

PC-Check 6.5

PC Doctor 2004

Partition Saving 3.50

TestDisk 6.9b

PhotoRec 6.9b

SeaTools for Dos 1.09

System Analyser 5.3s

Recuva 1.06.132

Express Burn 4.05

JkDefrag 3.26

Process Explorer 11.02

Silent Runners Revision 52

Autoruns 8.73

CPU-Z 1.41

WinKeyFinder 1.73

Wireless Key View 1.11

ShellExView 1.18

Xp-AntiSpy 3.96.6

PC Wizard 2008 1.80

Spybot - Search & Destroy 1.5 (1410)

SpywareBlaster 3.5.1 (1410)

PCI 32 Sniffer 1.4 (1410)

McAfee Antivirus 4.4.50 (1410)

Ad-Aware SE Personal 1.06 (1410)

F-Prot Antivirus 3.16f (1410)

PCI and AGP info Tool (1410)

Unknown Devices 1.2 (1410)Download

Hirens BootCD 9.3 with updated vdefs from 30 May 2009


Code:
rapidshare.com Hiren_sBootCDvdefs9.3.part1.rar

rapidshare.com Hiren_sBootCDvdefs9.3.part2.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hirens BootCD 9.3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: