Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pack Zaxwerks plugins for After Effects

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Pack Zaxwerks plugins for After Effects   Sat May 30, 2009 3:38 pm

Pack Zaxwerks plugins for After EffectsZaxwerks.3D.Flag.v1.3.0.Win.for.After.Effects

Zaxwerks.3D.Invigorator.Pro.v4.3.0.Win.for.After.Effects

Zaxwerks.3D.Warps.v1.3.0.Win.for.After.Effects

Zaxwerks.Layer.Tools.v1.3.0.Win.for.After.Effects

Zaxwerks.ProAnimator.v4.3.0.Win.for.After.Effects.and.Stanalone

Zaxwerks.Reflector.v1.0.0.Win.for.After.Effects

Zaxwerks.The.Werks.Vol.1.v1.3.0.Win.for.After.EffectsWork with CS3

RAR : ~ 50 mb


Code:
rapidshare.com PackZaxwerkspluginsforAfterEffects.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pack Zaxwerks plugins for After Effects
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: