Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Windows Movie Maker 2.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Windows Movie Maker 2.1   Sat May 30, 2009 3:33 pm

Windows Movie Maker 2.1 makes home movies amazingly fun. With Movie
Maker 2.1, you can create, edit, and share your home movies right on
your computer. Build your movie with a few simple drag-and-drops.
Delete bad shots and include only the best scenes. Then share your
movie via the Web, e-mail, or CD. Using third-party software you can
even take movies you've made and turn them into DVDs. You can also save
your movie back to the video tape in your camera to play back on a TV
or on the camera itself.

pass

Code:
anv-appz.~Censored~
Code:
uploading.com Windows_Movie_Maker_2.1.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Windows Movie Maker 2.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: