Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Microsoft Office 2007 Blue Edition PRECRACKED

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Microsoft Office 2007 Blue Edition PRECRACKED   Sat May 30, 2009 3:24 pm
Quote:
This is the copy
from the original disk, which is only accessible to technicians of
Microsoft. This version of Microsoft Office 2007 will never appear for
sale, since this is the only version where there is no need for a
serial. This version also doesn’t need an activation. The installer is
very simple, undetailed and handy. The interface of application is
completely changed, it is modernized and practically reminds in no way
to the previous versions.In a few minutes the software will be
installed on your computer, without any questions or other things that
slow down the installation.Office Enterprise 2007 is the most complete Microsoft toolset
provided for people who must collaborate with others and work with
information efficiently, regardless of location or network status.
Office Enterprise 2007 builds on the strengths of Microsoft Office
Professional Plus 2007, adding Microsoft Office Groove 2007 and
Microsoft Office OneNote 2007, enabling people to collaborate and
create, manage, and use information more efficiently.Include:* Microsoft Office Access 2007

* Microsoft Office Excel 2007

* Microsoft Office Groove 2007

* Microsoft Office InfoPath 2007

* Microsoft Office OneNote 2007

* Microsoft Office Outlook 2007

* Microsoft Office PowerPoint 2007

* Microsoft Office Publisher 2007

* Microsoft Office Word 2007
No serial key needed because this version is only available to
equipment manufacturers and not to the general public. It updates and
is fully working, no need to crack/patch it as well.
Code:
rapidshare.com MS07BE.part1.rar

rapidshare.com MS07BE.part2.rar

rapidshare.com MS07BE.part3.rar

rapidshare.com MS07BE.part4.rar

rapidshare.com MS07BE.part5.rar

rapidshare.com MS07BE.part6.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Microsoft Office 2007 Blue Edition PRECRACKED
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Intervistë me kritiken e letërsisë znj. Klara Kodra, dhënë gazetares së Blue Sky, Vera Pelaj
» Dosja e zezë e Greqisë, 1912-2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: