Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 [HF]Satellite TV for PC 04.2009 Titanium Edition

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: [HF]Satellite TV for PC 04.2009 Titanium Edition   Sat May 30, 2009 3:23 pm

Satellite TV for PC 04.2009 Titanium EditionSatellite TV for PC 04.2009 Titanium Edition | 10 MBSatellite TV for PC 03.2009 Titanium Edition - a free program for viewing TV

on your computer: Do not you want TV-tuner! Get access to 4000 channels

of free satellite television. You can watch programs such as

News, Movies, Sports, Adult, Anime, Video, Music, etc.
Code:
hotfile.com Satellite_TV_for_PC_2009__Titanium_Edition___Eng_.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
[HF]Satellite TV for PC 04.2009 Titanium Edition
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: