Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Logo Design Studio v3.5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Logo Design Studio v3.5   Sat May 30, 2009 2:36 pm

Logo Design Studio v3.5 Need a logo for your business and hang lacking
ideas? Logo Design Studio is over that problem, it is a complete
utility design with which you can create your own custom logos.The program has an extensive library of charts and organized into
categories that are among the objects of sports, all kinds of signs and
symbols, stamps, letters, numbers, flags, etc.. You can also add your
own images without problems.Logo Design Studio has support for layers, allows you to add
shadows, blur, degree of color and other effects, and also includes a
series of templates ready for use.Once you have finished your design, Logo Design Studio allows you
to export it to the most popular graphics formats such as JPEG, TIFF,
PNG, WMF, BMP, PDF and more...
Code:
uploading.com SumisoftLooDegnStdiov350.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Logo Design Studio v3.5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: