Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Zone Alarm Security Suite 2009 Full

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Zone Alarm Security Suite 2009 Full   Sat May 30, 2009 2:35 pmOperating System Firewall (OSFirewall™️)

Stop attacks before they start. Only Zone Alarm provides constant
protection from even the most sophisticated viruses and spyware,
rootkits, and kernel-level threats.2-Way Firewall

Never make an accidental online mis-step again. Our 2-way firewall
proactively protects against inbound, outbound, and program attack
while making you invisible to hackers.


Antivirus

Inoculate your computer. Award-winning antivirus stops, blocks, and removes attacks before they infect your PC.Anti-Spyware

The only one who should know what you're doing is YOU. Our
award-winning anti-spyware automatically prevents, blocks, and removes
spyware.


Total ID Theft Protection

Identity theft can happen to anyone, anywhere. ZoneAlarm's unique
approach to stopping identity theft combines offline ID protection
services with online PC-based technologies.Additional Layers

This is why we say - COMPLETE protection. Multiple layers of advanced protection for unsurpassed security.Safe, Fast, & Easy

We believe it makes sense that for online security to be effective,
it has to be easy to use. So we created a new interface that delivers a
simple overview, One-Click "Fix It" buttons, and customization controls
for more advanced users.

Instruction

Open Readme They are all there and the license key
Download


Code:
rapidshare.com Zone_alarm_Security_Suite.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Zone Alarm Security Suite 2009 Full
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: