Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Magic Spedd 3.2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Magic Spedd 3.2   Sat May 30, 2009 2:31 pm

Your PC is slow in boot-up and running? Magic Speed will make your PC
faster and more efficient in 5 simple steps. The software package
includes startup management, fixing registry errors, Disk clean-up, and
memory management. It does not require special PC knowledge!Magic Speed will analyze your applications, which are loaded with
your PC boot-up. Are you sure that you really need these applications?
When loaded, they occupy PC memory and slow down PC operation. A
check-up will also include virus and spyware tests thanks to a new
anti-virus engine updated on a daily basis.Registry errors also negatively affect PC efficiency. By deleting
temporary files, you will increase free space on your hard drive and
speed up its operation. Make use of the unique Boost Windows option -
by adding it to the startup you will discover a great improvement to
your PC operation!
Code:
uploading.com Magic_Speed_3.2.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Magic Spedd 3.2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: