Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Xilisoft Video Converter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Xilisoft Video Converter   Sat May 30, 2009 2:28 pm
Quote:


Incredibly easy to use for both novices and pros, Xilisoft video
converter brings you all the capabilities to make polished productions:
convert video of all popular formats like AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4,
H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, etc., transform between MP3,
WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG audios, and create fascinating video
from photos. So luxurious optimized profiles provided to convert video
in this video converter make your movies and music taken easily on PSP,
PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox or other digital devices.The video converter also offers extra ingenious features of clipping,
cropping, adjusting effect, adding subtitle and watermark to assist you
to enhance movie effects and create more featured movies. Just free
download Xilisoft Video Converter to relieve you of the heavy video
conversion jobs.Convert video of all popular formats with HD video conversion supported

Convert among audios like MP3, WMA, WAV, AAC and so on

Convert video to iPod, iPhone, PSP, PS3, Xbox, mobile phone, MP4 players

Edit video, clip, merge, split, add watermark and special effects.Input File Format Support

Video AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM,
RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG,
DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV

AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD
Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video
(*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video
Interleaved HD Video (*.avi)

Audio MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

Image BMP, GIF, JPEG, PNG

Output File Format Support

Video AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS, DV

H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS
HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video
(*.mov), WMV HD Video (*.wmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Audio MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU Format

Image BMP, GIF, JPEG, PNGCode:

rapidshare.com Xilisoft-Video-Converter-5.1.3.0926-Ultimate-Portable.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Xilisoft Video Converter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: