Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Windows XP Professional x86 SP2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Windows XP Professional x86 SP2   Sat May 30, 2009 2:28 pm
~ Untouched ~ Just added Service Pack 2 ~

RapidShare Mirror:

Code:
http://rapidshare.com/files/232276969/kk-WXPSP2x86-BACKUP.part1.rar

http://rapidshare.com/files/232293584/kk-WXPSP2x86-BACKUP.part2.rar

http://rapidshare.com/files/232301901/kk-WXPSP2x86-BACKUP.part3.rarMegaUpload Mirror:

Code:
http://www.megaupload.com/?d=8CFW3R5G

http://www.megaupload.com/?d=WU7XVIL2

http://www.megaupload.com/?d=ZX9928Y8

Password:
Code:
kuekinhas-work
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Windows XP Professional x86 SP2
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: