Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Windows Vista Ultimate SP2 Extreme Gamers Edition X64

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Windows Vista Ultimate SP2 Extreme Gamers Edition X64   Sat May 30, 2009 2:23 pm

Compilation Date:16.05.2009

Platform:Based on Vista Ultimate

Category : Operating System

Activation Needed :No

CD-Key : No

Size:2.80 GB

No of DVD's : 1 in ISO image format

Author: Buster67Minimum System Requirements:

· 1GB RAM

· 40 GB of HDD space

· 128MB of Graphics Memory (Capable to run Windows Aero)

· 17’ inch Monitor (1024 x 768)

· DVD-ROM

This Operating system is designed from a Genuine Vista Ultimate . It
will be more faster and reliable when compared with other vista
operating systems.

Removed ComponentsAccessories:Accessibility

Speech Support

Welcome CenterDrivers:Display adapters

Modems

PrintersGames:Game Explorer

Inbox Games

Premium Inbox GamesHardware Support:

Internet Small Computer System Interface (iSCSI)Languages:Japanese

Korean

Simplified Chinese

Traditional ChineseMultimedia:Media Center

Movie and DVD Maker

Screensavers

Wallpapers

Windows Media Samples

windows sidebarServices:Security CenterSystem:BitLocker Drive Encryption

Help

Microsoft Agent

Natural Language

Tablet PC

Windows Defender

Windows Easy TransferAdded Programs7 Zip

Firefox 3.10 by neuropass

Rocket dock by neuropass

Winstep Xtreme 2009 by neuropass

DirectX

Adobe Reader 9

Java
Code:
hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part01.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part02.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part04.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part06.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part03.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part05.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part15.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part07.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part10.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part08.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part09.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part11.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part14.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part13.rar.html

hotfile.com VGE5Bwww.darknez.info5D.part12.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Windows Vista Ultimate SP2 Extreme Gamers Edition X64
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: